Телеканалу «Тоніс» оголошено попередження через порушення вимог законодавства щодо трансляції телепродажу

 Регуляторний орган на засіданні 22 грудня застосував санкцію «оголошення попередження» до ТОВ «Телеканал «Тоніс» за цифровою ліцензією на мовлення у зв’язку з порушенням компанією вимог законодавства, які регулюють трансляцію телепродажу і телеторгівлі. Рішення було ухвалене за результатами позапланової перевірки мовника.

Як з’ясувалося під час перевірки, 1 вересня в ефірі телеканалу транслювалися випуски телепродажу загальним обсягом 3 год. 47 хв., що є порушенням вимог частини сьомої статті 5-1 Закону України «Про рекламу», відповідно до якої трансляція телепродажу на непеціалізованих із телепродажу каналах у вигляді окремої програми та/або передачі (телемагазину) повинна мати безперервну мінімальну тривалість 15 хвилин, максимальна кількість таких програм (телемагазинів) протягом астрономічної доби на таких каналах не може перевищувати восьми, а загальна тривалість їх трансляції не повинна перевищувати трьох годин на добу. Таким чином, зафіксовано порушення вимог пункту е) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки телерадіоорганізація зобов’язана виконувати правила рекламної діяльності і спонсорства, встановлені законодавством.

Національна рада визнала порушення ТОВ «Телеканал «Тоніс» зазначених норм законів, оголосила їй попередження і зобов’язала упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше