Телеканалу «ВІККА» виповнилося 22 роки

27.09.2013

У вересні відсвяткував свій 22-й день народження черкаський телеканал «Вікка». До цієї дати колектив телекомпанії підготував новий проект. У відеоальбомі під назвою «ВІККА. Історія твого телеканалу» телевізійники за допомогою фото розповідають власну історію. Він став своєрідним продовженням уже відомого черкасцям проекту «Черкаси. Історія твого міста».

«Ми «розгортаємо» все нові й нові телеальбоми. Спершу провели фотопаралелі між Черкасами давніми й нинішніми. Потім у продовження показали Черкаси очима їхніх жителів. Це коли містяни нам приносили фото зі своїх сімейних альбомів, де вони на тлі впізнаваних міських краєвидів. Далі були «Новорічні Черкаси. Історія твого міста». І ось тепер до свого 22-річчя «гортаємо» телеальбом зі своєю історією. А із жовтня поринемо у весільні Черкаси. Осінь – це ж сезон одружень», – інтригує керівник проекту Вікторія Курченко.

Хвилинні ролики – «сторінки» телеальбому – можна вже зараз переглядати щодня на телеканалі «ВІККА». Крім того, проект «ВІККА. Історія твого телеканалу» є на офіційній сторінці телеканалу. А ще до цієї дати ВІККівці відзняли низку промо-роликів. Усі вони пов’язані з цифрою 22.

У новому сезоні в ефір каналу повернувся проект, що так полюбився черкасцям, – «Веселий ананас». Це – своєрідний дитячий журнал, так би мовити, «Єралаш» по-черкаському. Тепер він отримав нове життя, оскільки для проекту знайшли нового креативного сценариста Лесю Побиванець. Три перші відзняті серії можна буде побачити на екранах в середині жовтня. Цей проект на телеканалі вважають найуспішнішим, адже за три роки він отримав найбільше переглядів в Інтернеті. Нова сценаристка «Веселого ананасу» запевняє, що нові серії проекту базуватимуться на реальних подіях із життя.

У новому сезоні колектив каналу не залишать глядачів і без цікавих новинок. Вже скоро на екранах з’явиться проект «Відверто». Триватиме програма близько десяти хвилин і матиме формат інтерв’ю. У програмі відомі люди, які приїжджають до Черкас, розповідатимуть про свої секрети успіху, щастя, любові.