Телеканали «4ever cinema», «RU MUSIC», «UA MUSIC» дозволено ретранслювати в українських кабельних мережах

20.02.2020

Національна рада розширила перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинного законодавства України, доповнивши його телеканалами «4ever cinema», «RU MUSIC», «UA MUSIC».

 Обсяг мовлення іноземних програм «4ever cinema», «RU MUSIC», «UA MUSIC» – 24 години на добу. Мовлення здійснюється в стандарті full HD, мова творів – російська, українська.

Моніторинг програмних послуг не виявив порушень вимог національного законодавства та положень Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

Ці іноземні програми є власним виробництвом американської корпорації «RU MUSIC INC.», яка розташована в США. Вона і звернулася до регулятора з пропозицією визнати зміст зазначених телеканалів таким, що відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинного законодавства України.

У разі зміни відомостей стосовно назви програм (каналів), країни-правовласника  (виробника), мови, направлення (жанру), статусу країни-правовласника іноземних програм «4ever cinema», «RU MUSIC», «UA MUSIC», що були зазначені у заяві та інших наданих до Національної ради документах, заявника зобов’язано повідомити про це регулятора письмово впродовж тридцяти днів із дня настання таких змін.

Віднині перелік дозволених для ретрансляції програм налічує 179 іноземних телеканалів.