Телеканали «A Classic», «A First International» і «A Premier» стануть доступними для перегляду в Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телеканали «A Classic», «A First International» і «A Premier» стануть доступними для перегляду в Україні

Рішенням Національної ради 8 квітня до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України внесено зміни. Зокрема, додано три іноземні програми  ̶ «A Classic», «A First International» і  «A Premier»

Із проханням внести іноземні програми «A Classic», «A First International» і «A Premier» до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України до Національної ради звернулося ТОВ «Медіа Група Україна». Програми мають ліцензії на телевізійне мовлення Національної ради з електронних ЗМІ Латвійської Республіки. Це цілодобові телеканали, які транслюють фільми, серіали, пізнавальні та розважальні передачі. Фільми демонструються із позначками класифікації залежно від аудиторії, на яку вони розраховані, відповідно до Правил класифікації фільмів, встановлених регулятором Латвійської Республіки. Мова програм  ̶  російська, англійська (ліцензією на мовлення передбачено українську звукову доріжку, проте під час моніторингу її не було зафіксовано). Фільмів і передач, трансляцію яких заборонено на території України, не зафіксовано. 

Національна рада проаналізувала документи та програмне наповнення іноземних телепрограм «A Classic», «A First International» і «A Premier» щодо відповідності вимогам статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та Європейської конвенції про транскордонне телебачення і вирішила додати їх до переліку дозволених для ретрансляції іноземних програм.

Відтепер Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України налічуватиме 185 телеканалів.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше