Телеканали «Тоніс» і «Гравіс» переоформили ліцензії на мовлення

19.09.2011

16 лютого ц.р. Національна рада розглянула та ухвалила позитивне рішення щодо переоформлення ліцензії на мовлення ТОВ «Телеканал «Тоніс», м. Київ.

Переоформлення відбулося у зв’язку зі змінами в складі редакційної ради, з якої виключено І.Милиневську-Грищенко. Її місце в редакційній раді посіла К. Шульгіна.
Інші дані в ліцензії залишилися без змін.

Щодо ТОВ „Гравіс”, м. Київ, ухвалено рішення про переоформлення трьох ліцензій у зв’язку зі зміною програмної концепції мовлення, оператора телекомунікацій та уточнення території розповсюдження програм.

ТОВ „Гравіс” збільшує: частку програм власного виробництва, аудіовізуальної продукції іноземного виробництва, обсяг культурно-мистецьких, інформаційно-аналітичних та публіцистичних передач, науково-просвітницьких та розважально-музичних передач. Зменшується частка національного аудіовізуального продукту та фільмопоказ.

Також у двох ліцензіях «Гравісу» уточнено територію розповсюдження програм та в деяких містах змінено операторів телекомунікацій.

Незмінною в ліцензії залишилася частка ведення програм державною мовою, яка за ліцензією становить 92%.
Як уточнив під час засідання Національної ради генеральний директор ТОВ „Гравіс” Віталій Докаленко, у цьому плані компанія не має проблем. Існують певні складнощі з добором ведучих, які вільно володіють літературною українською мовою, але це питання компанія успішно вирішує. Він також зауважив, що незмінним у компанії залишається і формат мовлення, що є розважально-просвітницьким.

На запитання членів Національної ради щодо часу показу дитячих програм, пан Докаленко повідомив, що «програми для дитячої аудиторії, які в основному є навчальними, транслюються в ранковий час та вихідні дні».