Телекомпанія «Алекс» запустила екологічний проект

20.06.2013

На всіх етапах свого розвитку людство було тісно пов’язане із зовнішнім світом. Однак звідтоді, як з’явилося високоіндустріальне суспільство, втручання людини у природу значно збільшилося, розширившись до небезпечних меж. Тепер воно загрожує стати глобальним викликом для всього людства, зокрема і для такого промислово розвиненого регіону як Запоріжжя.

З березня 2013 року на запорізькій телекомпанії «Алекс» стартував і вже набрав обертів унікальний екологічний проект «ЕкоCity2», що виходить за підтримки управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради.

Темами кожного випуску стають актуальні для запорізького регіону питання: якість повітря та води, утилізація побутових відходів, природоохоронні програми, благоустрій та озеленення промислового майданчика і житлових районів, – все те, що безпосередньо впливає на життя людей та формує середовище їхнього проживання.

Метою проекту стало привернення уваги влади до найпроблемніших екологічних питань та озвучування ситуативних випадків, а також сприяння підвищенню екологічної грамотності та культури аудиторії, формування її екологічно орієнтованого мислення й активної громадянської позиції.

Структура кожного випуску має кілька постійних рубрик: Еконьюз, ЕкоДовідка, ЕкоАнкета, а також коментарі експертів і висновки автора проекту. Прем’єри програм «ЕкоCity» відбуваються кожного останнього тижня місяця о 20:40 (повтори у понеділок o 21:10 та вівторок o 12:30).