Телекомпанії «Львів-ТБ» видано ліцензію на супутникове мовлення

05.12.2012

На сьогоднішньому засідання Національної ради було розглянуто заявуКП «Телекомпанія «Львів-ТБ» про видачу ліцензії на супутникове мовлення.

Відповідно до статей 1, 12, 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 38, 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і статей 14, 17, 18, 19, 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» регулятор ухвалив рішення видати цьому комунальному підприємству ліцензію. Передбачена територія розповсюдження телерадіопрограм – Україна, а також інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу із супутника. Час мовлення – 24 години на добу.

За програмною концепцією формат каналу – розважально-інформаційний із фільмопоказом.

Національний продукт становитиме 62,5%, тобто 15 годин на добу, з них 8 годин – програми власного виробництва.

В ефірі каналу переважатиме фільмопоказ – 6 год. 30 хв. на добу. Розважально-музичні програми транслюватимуться 6 год. на добу, інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі виходитимуть в ефір по 3 год. на добу, передач для дитячої аудиторії передбачено 1 год. на добу.

Компанія надала підтвердження своєї фінансової спроможності.

Нагадаємо, що рік тому КП «Львів-ТБ» відмовилася віл ліцензії на мовлення з використанням 11 каналів мовлення. Тодішнє керівництво каналу пояснювало своє рішення відсутністю належного фінансування.