Телерадіокомпанія «Акцент» сплатила штраф, накладений регулятором - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Телерадіокомпанія «Акцент» сплатила штраф, накладений регулятором

ТОВ телерадіокомпанія «Акцент», м. Лисичанськ Луганської області, сплатило штраф, накладений на нього рішенням Національної ради від 3 вересня 2015 року № 1391. Сума штрафу – 1827 грн.

Санкцію було застосовано до ліцензіата у зв’язку з порушенням ним вимог частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки були зафіксовані порушення умов ліцензії в частині програмної концепції. Зокрема, мовник змінив формат, у його ефірі не транслювалися передбачені ліцензією культурно-мистецькі, розважальні, дитячі передачі і фільмопоказ. Крім того, ретранслювалися програми телеканалу «112-ТВ» обсягом 21 год. 51 хв., а відповідно до ліцензії передбачена ретрансляція програм «Нового каналу».

Телерадіокомпанії «Акцент» рішенням Національної ради від 25 червня 2015 року № 893 було оголошено попередження. Через те, що компанія не усунула порушення, до неї було застосовано санкцію «стягнення штрафу» в розмірі 5% суми ліцензійного збору.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше