Телерадіокомпанія «Акцент» сплатила штраф, накладений регулятором - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телерадіокомпанія «Акцент» сплатила штраф, накладений регулятором

ТОВ телерадіокомпанія «Акцент», м. Лисичанськ Луганської області, сплатило штраф, накладений на нього рішенням Національної ради від 3 вересня 2015 року № 1391. Сума штрафу – 1827 грн.

Санкцію було застосовано до ліцензіата у зв’язку з порушенням ним вимог частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки були зафіксовані порушення умов ліцензії в частині програмної концепції. Зокрема, мовник змінив формат, у його ефірі не транслювалися передбачені ліцензією культурно-мистецькі, розважальні, дитячі передачі і фільмопоказ. Крім того, ретранслювалися програми телеканалу «112-ТВ» обсягом 21 год. 51 хв., а відповідно до ліцензії передбачена ретрансляція програм «Нового каналу».

Телерадіокомпанії «Акцент» рішенням Національної ради від 25 червня 2015 року № 893 було оголошено попередження. Через те, що компанія не усунула порушення, до неї було застосовано санкцію «стягнення штрафу» в розмірі 5% суми ліцензійного збору.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше