Телерадіокомпанія «Надія» з міста Первомайського – 10-річна ювілярка! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телерадіокомпанія «Надія» з міста Первомайського – 10-річна ювілярка!27 червня цього року ТРК «Надія» Первомайського району Харківської області виповнюється 10 років.
У невеликому колективі телерадіокомпанії – два члени Національної спілки журналістів України, один член правління Асоціації регіональних ЗМІ. Очолює «Надію» Павло Сухарєв.
Серед первомайців передачі ТРК «Надія» дуже популярні, особливу прихильність аудиторії завоювали програми для дітей, новини, нариси про відомих людей краю. З метою висвітлення діяльності Харківської обласної ради та облдержадміністрації, розширення географії й тематики програм телерадіокомпанія розпочала трансляцію передачі Рада-оnline. Відома в регіоні «Надія» і через створення яскравого соціального ролика щодо всиновлення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки.
Цього року журналісти телерадіокомпанії брали участь у циклі тренінгів у Києві: «Стандарти та етика інформаційної журналістики», «Управління конвергентною редакцією». Розпочалася робота з кардинального оновлення сайту ТРК «Надія» та підходів з використання сучасних мультимедійних можливостей.
Національна рада вітає ювілярів та бажає всьому колективу подальших успіхів та нових здобутків на телерадіоінформаційній ниві.
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше