Телерадіокомпанія «ТВ-7» повертається до виконання своєї програмної концепції у всьому обсязі - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телерадіокомпанія «ТВ-7» повертається до виконання своєї програмної концепції у всьому обсязі

На прохання ТОВ «ТРК «ТВ-7» із м. Маріуполя Донецької обл. Національна рада на засіданні 13 жовтня своїм рішенням підтримала намір компанії повернутися до виконання умов власної ліцензії у всьому обсязі. Отже, мовник відмовляється від тимчасового відступу від умов програмної концепції мовлення і надалі працюватиме, як і до карантину.

Телерадіокомпанія «ТВ-7» наприкінці 2020 року скористалася своїм правом, визначеним підпунктом 2 пункту три розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», і на період дії карантинних заходів внесла зміни до власної програмної концепції. Відповідне рішення було ухвалене Національною радою 23 грудня минулого року. Загалом такі зміни в ліцензії не можуть перевищувати 35% загального обсягу мовлення ліцензіата.

7 жовтня ТОВ «ТРК «ТВ-7» листом поінформувало Національну раду про своє бажання повернутися до виконання програмної концепції в обсязі, передбаченому ліцензією.

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк зауважила, що це дуже приємна для регулятора новина, адже мовник «зміг піднятися над економічною ситуацією і вистояти». Вона побажала компанії успіху після того, як він знімає із себе певні обмеження і повертається до виконання своєї програмної концепції повною мірою.

Отже, Національна рада припинила дію свого попереднього рішення про тимчасовий відступ від умов програмної концепції мовлення ТОВ «ТРК «ТВ-7».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше