Телерадіокомпанії Харківщини підписали договір про боротьбу з туберкульозом

15.05.2013

У Харкові за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і Благодійного фонду «Розвиток України» відбувся круглий стіл з питань протидії туберкульозу та іншим соціально-небезпечним хворобам.

Заступник начальника Головного управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Галина Сіроштан зазначила, що завдяки співпраці благодійного фонду «Розвиток України» з місцевою владою, лікарями, соціальними працівниками, телерадіокомпаніями, газетами та представниками громадськості стало можливим уперше організувати на Харківщині соціальний супровід хворих після їх виписки зі стаціонару, здійснити оснащення лабораторій сучасним обладнанням, що дає змогу діагностувати туберкульоз у найкоротші терміни. Про успішну взаємодію Обласного центру здоров’я з телерадіокомпаніями Харківщини розповів лікар Обласного центру здоров’я, заслужений лікар України Володимир Святаш.

Під час проведення круглого столу керівники місцевих телекомпаній Харківщини підписали Договір про співпрацю та соціальне партнерство з КЗОЗ «Харківський обласний центр здоров’я» у плані спільних дій проти туберкульозу.