Телерадіокомпанії МіКомп призначено позапланову перевірку через трансляцію пісні, що популяризує державу-агресора - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телерадіокомпанії МіКомп призначено позапланову перевірку через трансляцію пісні, що популяризує державу-агресора

 У зв’язку зі зверненням громадянина Наводничого А.О. регуляторний орган 18 листопада ухвалив рішення про призначення позапланової перевірки ТОВ «ТРК МіКомп», м. Кам`янське Дніпропетровської області.

 Звернення стосувалося трансляції в ефірі радіостанції музичного твору реп-виконавця Мота «День і ніч» («День и ночь»), у якому містяться рядки: «Русские идут, так что всё ховайтесь. Мы подымаем, мы подымаем на уши планету в такт. Мы подымаем, мы подымаем бело-синий красный флаг. Кто устал, тот и слабак, остановиться никак», які свідчать про популяризацію і пропаганду держави-агресора, що є ознакою порушення абзацу четвертого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

 Відповідно до цієї норми не допускається використання телерадіоорганізацій для закликів до розв’язування війни, агресивних дій або їх пропаганди.

 Після проведення перевірки регуляторний орган ухвалить рішення згідно з правовими вимогами.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше