Телерадіокомпанії «Право ТВ» оголошено попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телерадіокомпанії «Право ТВ» оголошено попередження

Регулятор на засіданні 29 червня оголосив попередження ТОВ «ТРК «Право ТВ» (логотип: «ПРАВО TV»), м. Київ, через відсутність супутникового мовлення.

Під час позапланової перевірки, проведеної 23 березня цього року на підставі моніторингу, було зафіксовано, що ліцензіат не мовить на супутнику, що є очевидним порушенням вимог частини сьомої статті 27 (ліцензіат зобов’язаний виконувати умови ліцензії) та пункту а) частини першої статті 59 (телерадіоорганізація зобов’язана дотримуватися законодавства України та вимог ліцензії) Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Цей факт свідчить про те, що телерадіокомпанія не виконала розпорядження про усунення порушень законодавства від 18.07.2016 № 17/2088 та рішення Національної ради від 07.07.2016 № 1539, яким через відсутність супутникового мовлення телеканалу «ПРАВО TV» Національна рада взяла до відома наявність порушення ліцензіатом вищезгаданих норм закону.

Таким чином, у зв’язку з неусуненням ліцензіатом порушень законодавства, невиконанням рішення і розпорядження Національної ради регулятор 29 червня застосував до телерадіокомпанії «Право ТВ» санкцію «оголошення попередження». Увідповіднити свою діяльність нормам чинного законодавства мовник повинен протягом місяця.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше