Телерадіокомпанії «Славія» із Запорізької області призначено позапланову перевірку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Телерадіокомпанії «Славія» із Запорізької області призначено позапланову перевірку

16 липня Національна рада вирішила призначити ТОВ «Телерадіокомпанія «Славія» (позивні «Славія»), м. Пологи Запорізької обл., позапланову перевірку. Причиною стала трансляція пісні у виконанні Олега Газманова.

23.06.2020 моніторингом регуляторного органу в ефірі радіостанції у передачі «На хвилі бажань» о 17.45 зафіксовано трансляцію аудіовізуального твору «Офіцери» («Офицеры») у виконанні співака Олега Газманова.  Його прізвище міститься в Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Тому цей факт є ознакою  порушення ліцензіатом вимог абзацу десятого частини другої статті 6 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Ці норми кажуть про те, що не допускається використання телерадіоорганізацій для трансляції аудіовізуальних творів (фільмів, телепередач, крім інформаційних та інформаційно-аналітичних телепередач), одним із учасників яких є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, а також зобов’язують телерадіоорганізацію дотримуватися законодавства України і вимог ліцензії.

За результатами перевірки Національна рада ухвалить рішення відповідно до вимог законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше