Телерадіомовники Харківщини постійно навчаються

19.10.2012

Телерадіокомпанії Харківщини приділяють велику увагу підвищенню кваліфікації творчих працівників. Так, зокрема, працівники компанії ТРК «Надія» з міста Первомайського Харківської області, взяли участь у семінарі-тренінгу Польсько-українського медійного проекту «Розвиток регіональних ЗМІ, Інтернет-видань» (м. Львів), семінарі-тренінгу USAID в рамках всеукраїнського медійного проекту «У-медіа» «Управління конвергентною редакцією та новітні технології для роботи у нових (конвергентних) медіа» (м. Київ), семінарі-тренінгу USAID «Стандарти та етика інформаційної журналістики».

Тележурналісти ТРК «Вектор» з містаЛозова Харківської області у вересні поточного року відвідали тренінг ведучої телеканалу «Інтер» Насті Даугуле «Робота телеведучого. Телерепортаж. Інтерв`ю» (Харків). Завдяки тренінгу журналісти «Вектора» вдосконалили власні навички створення теленовин. У вересні ж головний редактор ТРК «Вектора» побували в Дніпропетровську на тренінгу «Опір цензурі», присвяченому питанням законодавства.

Телерадіокомпанії області також тісно співпрацюють з Харківською обласною радою в рамках проекту «Рада-online» з висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Харківщини.