Телерадіоорганізаціям «ТРК «САТ-плюс» і «ТРК «Схід- плюс» відмовлено у продовженні терміну дії ліцензії

19.09.2011

Двом телекомпаніям із міста Слов’янська Донецької області, що мовили на 24 ТВК у м. Краматорську по 12 годин середньодобово у відрізках часу (мовлення здійснювалося цілодобово однією компанією у парні числа, іншою – у непарні) і мали ретрансляцію програм ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ (перша 21 год., друга – 20 год. на добу) Національна рада відмовила у продовженні терміну дії ліцензій.

Після закінчення терміну дії ліцензій (24.02. 2011) буде оголошено конкурс на мовлення з використанням 24 ТВК у м. Краматорську.

Керівникам компаній Національна рада роз’яснила, що такий підхід застосовується до всіх телерадіоорганізацій, які, маючи ліцензії на максимальний час, мовлять 2-3 год., а в інший час ретранслюють програми інших мовників. Щоб упорядкувати мовлення на телевізійних каналах, Національна рада пропонує таким телерадіоорганізаціям відійти від означеної практики і отримати ліцензії на той час, який вони можуть наповнити власним мовленням.

До проведення конкурсу телерадіоорганізації «САТ-плюс» і «Схід- плюс» мають право мовити на 24 ТВК у Краматорську, а під час його проведення вони матимуть певні преференції в отриманні ліцензії на мовлення в реальних вимірах.