Телерадіостудія «Бориспіль» отримала попередження

05.12.2019

Розглянувши результати планової виїзної перевіри КП «Телерадіостудія «Бориспіль», м. Бориспіль Київської обл. (логотип «ТРС»), Національна рада застосувала до мовника санкцію «оголошення попередження».

Так, перевірка телеканалу «ТРС» на підставі моніторингу мовлення від 26.09.2019 (будній день) та 29.09.2019 (вихідний день)  засвідчила невиконання ним низки умов ліцензії. Серед них –  недотримання визначеної програмної концепції, а саме: мовник зменшив обсяг розважальних передач, змінив формат мовлення з «інформаційно-розважального» на «інформаційний» та не транслював дитячі передачі у вихідний день. До того ж, під час ефірного часу використовував логотип, що не відповідає його ліцензії. Замість передбаченого  «ТРС» телеканал мовив під логотипом – «ТРС Бориспіль телеканал твого міста». 

Також виявлено, що телерадіоорганізація із Борисполя змінила відомості про органи управління, однак протягом 30 робочих днів у зв’язку з цими змінами не подала до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії на мовлення. Так, в ліцензії директором компанії було зазначено – Бондаренко Н.Л., однак 12 червня 2016 року ним фактично стала – Бокова Л. В., одна з пов’язаних осіб за ліцензією – Бондаренко Н. Л., фактично – Бокова Л.В. (зміни відбулись 12.06.2019); один з членів редакційної ради за ліцензією – Бельськіте К. В., фактично – Ластовка В. В. (зміни відбулися 11.07.2019).

Зваживши на пояснення представника компанії, керуючись нормами чинного законодавства, Національна рада оголосила мовнику попередження.