ТОВ «Інформ-ЮА» зареєстровано як суб’єкта інформаційної діяльності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

ТОВ «Інформ-ЮА» зареєстровано як суб’єкта інформаційної діяльності

Регуляторний орган на засіданні 8 грудня розглянув заяву ТОВ «Інформ-ЮА», м. Київ. Товариство у своєму клопотанні просить ухвалити рішення про державну реєстрацію його як суб’єкта інформаційної діяльності.

Відповідно до наданих документів компанія провадитиме діяльність у сфері телебачення і радіомовлення. Метою своєї діяльності та програмною спрямованістю вона визначила створення інформаційно-аналітичних і культурно-освітніх передач.

Під час розгляду цього питання на засіданні представник компанії повідомив, що зараз товариство працює в Новоград-Волинському, має свій канал на Youtube і регулярно створює сюжети та передачі. Вони розповідають про події у цьому районі, місця і об’єкти, доступні для екскурсій, транслюються інтерв’ю із цікавими людьми краю. У планах компанії найближчим часом отримати ліцензію на телевізійне мовлення.

Директором ТОВ «Інформ-ЮА» є Канюс Василь.

Члени Національної ради, ознайомившись із пакетом документів і заслухавши представника компанії, ухвалили позитивне рішення.

Свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка згідно з вимогами закону товариство отримає одразу після сплати реєстраційного збору.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше