ТОВ „Луганські цифрові комунікації” оголошено попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

ТОВ „Луганські цифрові комунікації” оголошено попередження

На засіданні Національної ради 1 грудня серед інших було розглянуто результати планової перевірки ТОВ „Луганські цифрові комунікації”. За результатами розгляду Національна рада ухвалила рішення оголосити цій компанії попередження. Про це на брифінгу, що відбувся по закінченні засідання, повідомив голова Національної ради Володимир Манжосов.

Члени регуляторного органу ухвалювали рішення без присутності представника телерадіокомпанії. „Ми вдруге розглядали результати перевірки цієї організації. Знову представник компанії не з’явився. Але згідно з процедурою під час повторного розгляду питання навіть без присутності представника компанії ми мусимо ухвалювати рішення”, – пояснив Володимир Манжосов.

Національна рада визнала порушення умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції.

Ліцензіата зобов’язали протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії та чинного законодавства та впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Луганській області. Представник Національної ради у Луганській області повинен через місяць після ухвалення цього рішення надати до Національної ради інформацію про його виконання ліцензіатом.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше