ТОВ „Поверхность Спорт-ТВ” оголошено попередження

19.09.2011

На засіданні Національної ради 13 жовтня серед інших було розглянуто результати позапланової перевірки ТОВ „Поверхность Спорт-ТВ”, м. Київ, і ухвалено рішення застосувати санкцію „оголошення попередження”. Про це на брифінгу, який відбувся після засідання, повідомила заступник голови Національної ради Лариса Мудрак.

Вона поінформувала, що перевірка компанії була проведена ще навесні, і нею були зафіксовані ознаки порушень умов ліцензії та чинного законодавства. Директор ТОВ „Поверхность Спорт-ТВ”, яка була присутня на засіданні, запевнила членів Національної ради, що ці порушення вже усунені. Натомість моніторингом, який Національна рада провела напередодні розгляду результатів перевірки, зафіксовано, що деякі з ознак порушень справді відсутні, але наявні інші.

ТОВ „Поверхность Спорт-ТВ” зобов’язано протягом місяця привести діяльність у відповідність до чинного законодавства та умов ліцензії, і за два тижні після цього надати звіт до Національної ради. Товариство може звернутися до Національної ради з проханням провести повторну перевірку, в разі відсутності порушень Національна рада матиме підстави для скасування оголошеної санкції.