ТОВ «ТРК «Україна» отримало супутникову ліцензію на талеканал «НЛО» та переоформило дві наявні ліцензії

20.02.2013

Логотип телеканалу «НЛО-ТБ» (ліцензія на багатоканальне загальнонаціональне телебачення в багатоканальній телемережі МХ-3) змінено на «НЛО.TV». Змінилася також програмна концепція каналу. Формат замість просвітницько-інформаційного із фільмопоказом став просвітницько-розважальним із фільмопоказом, зменшено осяг програм власного виробництва з 9 год. 20 хв. до 5 год. 30 хв.

Відтепер в ефірі «НЛО.TV» не буде інформаційно-аналітичних і публіцистичних та культурно-мистецьких передач, натомість збільшується з 3 до 4 год. на добу частка науково-просвітницьких передач, із 40 хв. до 4 год. на добу збільшується частка розважально-музичних передач. З’являються програми для дітей обсягом 4 год. на добу, із 10 год. 30 хв. до 7 год. на добу зменшиться фільмопоказ.

Нова ліцензія дає змогу телеканалу «НЛО.TV» здійснювати супутникове мовлення на територію України. Оператор телекомунікацій – ТОВ «СЕС Сіріус Україна», м. Київ; параметри супутникового каналу мовлення – супутниковий ретранслятор – «ASTRA 4A»; оператор супутникового ретранслятора – SES ASTRA AB, Швеція; періодичність, час, обсяги та сітка мовлення – 24 години на добу, термін дії ліцензії – 10 років.

Крім цього, Національна рада на засіданні 19 лютого переоформила ТОВ «ТРК «Україна» ліцензію на ефірне загальнонаціональне телебачення з використанням 105 телеканалів у 24 областях, обсяг мовлення – по 24 години на добу (крім у місті Макарові Київської обл. на 22 ТВК – 20 годин на добу у відрізках часу та в місті Ізмаїлі Одеської обл. на 29 ТВК – 21 година на добу у відрізках часу), у зв’язку зі зміною програмної концепції мовлення у м. Ізмаїлі Одеської обл. на 29 ТВК, збільшенням потужності передавача з 0.01 кВт до 0.02 кВт й уточненням його місцезнаходження, а також території розповсюдження програм на 40 ТВК у смт Побузькому Кіровоградської обл.