ТОВ „Зеонбуд” розбудовуватиме національну цифрову телемережу

19.09.2011

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УХВАЛИЛА РІШЕННЯ ВИДАТИ ЛІЦЕНЗІЮ ПРОВАЙДЕРА ПРОГРАМНОЇ ПОСЛУГИ НАЦІОНАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ЦИФРОВОГО ТЕЛЕМОВЛЕННЯ В СТАНДАРТІ DVB-T (MPEG-4) У СКЛАДІ ЦИФРОВИХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИХ КАНАЛІВ МОВЛЕННЯ МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 ТОВ „ЗЕОНБУД”.

Сьогодні, 8 грудня 2010 року, під час засідання Національна рада розглянула пропозиції ТОВ ТРК „Мобільний канал” та ТОВ „Зеонбуд” щодо розбудови національної мережі цифрового телемовлення в стандарті DVB-T (MPEG-4) у складі цифрових загальнонаціональних каналів мовлення МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5.

Оскільки представники „Мобільного каналу” на засідання не з’явилися, Національна рада заслухала презентацію ТОВ „Зеонбуд” Плану розбудови національної багатоканальної мережі, який був схвалений одностайно.

Регуляторний орган констатував відповідність пакету документів ТОВ „Зеонбуд” та представленого Плану розбудови вимогам, викладеним у рішенні Національної ради № 1486 від 27.10.2010, та ухвалив рішення видати ліцензію провайдера програмної послуги національної мережі цифрового телемовлення в стандарті DVB-T (MPEG-4) у складі цифрових загальнонаціональних каналів мовлення МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 ТОВ „Зеонбуд”.

„Представники компанії надали дуже чітку аргументовану доповідь щодо плану побудови цифрових мультиплексів національної цифрової телемережі. На даному етапі ми змогли поспілкуватися і отримати всі необхідні відповіді на наші запити для того, щоб переконатися в спроможності претендента реалізувати цей унікальний інвестиційний проект”, – підсумував голова Національної ради Володимир Манжосов на брифінгу для журналістів, що відбувся по закінченні засідання.