Товариству „ВІЖН ТБ” оголошено попередження

19.09.2011

Національна рада 23 лютого 2010 року, розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ „ВІЖН ТБ”, що здійснювалася 18 січня 2011 за скаргою громадянина Рички А. І., застосувала до неї санкцію «оголошення попередження».

З приводу скарги громадянина конфлікт на час проведення перевірки був вичерпаний, про що ліцензіат надав робочій групі копію листа, що підтверджував факт відсутності заборгованості у громадянина Рички А. І. за договором про надання програмної послуги, який було припинено за погодженням сторін 07.12.2010, відповідно до п. 6.4 цього договору.

Однак перевіркою було встановлено, що компанія транслювала 55 телепрограм, які не зазначені в неї в ліцензії, натомість 8 програм із визначених ліцензією не транслювалися. Крім того, компанія надавала чотири програми („Al Jazeera”, „Детский”, „Spice”, „Adult Channel”), які не адаптовані до вимог чинного законодавства України.

Як повідомила під час засідання генеральний директор компанії Оксана Федорчук, до Національної ради подано документи на переоформлення ліцензії. Проте члени Національної ради заявили, що мають однаковий підхід до всіх компаній, а порушення, зафіксовані перевіркою, є дуже суттєві.
Компанія, виправивши всі зафіксовані порушення, може звернутися до регуляторного органу із заявою про скасування застосованої санкції.