ТРК «Атлант» отримала санкцію «оголошення попередження» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

ТРК «Атлант» отримала санкцію «оголошення попередження»

Національна рада оголосила попередження ПП «ТРК «Атлант», м. Апостолове Дніпропетровської обл. (ефірне мовлення, позивні «Телерадіокомпанія «Атлант») через невчасне подання інформації про зміну власника і керівника.

Під час планової виїзної перевірки мовника на підставі моніторингу від 15 березня 2021 року було зафіксовано, що ліцензіат протягом 30 робочих днів не подав до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії на мовлення у зв’язку зі зміною власника і керівника (директора). У ліцензії зазначено, що власником і директором компанії є Мудрий Олексій Олексійович, але фактично – Мудра Євгенія Вікторівна. Згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідні зміни відбулися 03.12.2018.

Заяву про переоформлення ліцензії на мовлення Національна рада отримала 30.01.2019, тобто пізніше відведеного законом терміну – 30 робочих днів.

Національна рада визнала порушення ТРК «Атлант» частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і застосувала санкцію «оголошення попередження». Ліцензіат зобов’язаний привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства з дня набрання чинності рішенням.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше