ТРК «Люкс» змінила організаційно-правову форму власності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

ТРК «Люкс» змінила організаційно-правову форму власності

Львівська телерадіокомпанія «Люкс» із закритого акціонерного товариства перетворилася на приватне, такі зміни згідно із заявою телерадіоорганізації були внесені Національною радою до ліцензії компанії 30 червня 2011 року.

Крім того, зміни відбулися в редакційній раді, зі складу якої вибули О.Лаврик, В.Сандуляк, І.Ващин. У редакційну раду ПрАТ «ТРК Люкс» нині входять Р.Андрейко, О.Деніщук, П.Дворянин та новопризначена С.Вовк.

Незначні зміни відбулися і в програмній концепції телеканалу: інформаційно-аналітичні й публіцистичні передачі зменшилися з 20 год. до 18 год. 30 хв. на добу, розважальні й музичні з 1 год. зменшилися до 30 хв. на добу, натомість рекламний час збільшився з 2 до 3 год. на добу, і по 30 хв. на добу буде відведено для елементів оформлення ефіру та анонсів програм.

Нагадуємо, що загалом ТРК «Люкс» має 3 ліцензії на ефірне телебачення з використанням 4 телеканалів, територіальна категорія мовлення – регіональне. Товариству Національною радою рекомендовано об’єднати ці ліцензії.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше