ТРК «Пектораль» оголошено попередження

27.07.2017

Через відсутність мовлення до ТОВ ТРК «Пектораль», що має ліцензію на 6 годин мовлення на 23 ТВК у м. Покрові (Орджонікідзе) Дніпропетровської обл. (у проміжках часу з 08:00 до 11:00, з 14:00 до 16:00 і з 20:30 до 21:30), застосовано санкцію «оголошення попередження».

Під час перевірки цього товариства на підставі моніторингу від 12 квітня 2017 року зафіксовано, що компанія не здійснює мовлення у відповідний до ліцензії час, натомість на цьому телевізійному каналі цілодобово транслюються програми з логотипом «2+2» – ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ.

Мовлення цієї телевізійної компанії відповідно до ліцензії Національної ради передбачено в інші відрізки часу загальним обсягом 18 год. на добу. Однак фактично програми «2+2» транслюються цілодобово.

Таким чином, йдеться про порушення цілої низки статей Закону України «Про телебачення і радіомовлення», зокрема частини п’ятої статті 43 (ліцензіат не має права передавати канал мовлення в суборенду іншим організаціям).

Національна рада, зважаючи на виявлені факти, визнала порушення ТОВ ТРК «Пектораль» і оголосила йому попередження. Ліцензіат має упродовж місяця увідповіднити свою діяльність вимогам чинного законодавства.