Трьом суб’єктам інформаційної діяльності оголошено попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Трьом суб’єктам інформаційної діяльності оголошено попередження

За результатами перевірок у зв’язку із низкою зафіксованих порушень Національна рада оголосила попередження трьом суб’єктам інформаційної діяльності, зокрема:

ФОП Чучко П. Б., м. Гуляйполе Запорізької обл. – через порушення Фізичною особою-підприємцем Чучком Павлом Борисовичем, м. Гуляйполе Запорізької обл., умов ліцензії в частині ресурсу багатоканальної мережі, загальної концепції програм для ретрансляції та Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

ПП „Телевізійні мережі”, м. Балта Одеської обл. – через порушення умов ліцензії в частинах ресурсу багатоканальної мережі, загальної концепції програм для ретрансляції та Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

ТОВ “Донецькі Цифрові Комунікації”, м. Донецьк – через порушення Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, зокрема ч. 7 ст. 27, ч. 9 ст. 23.

Рішенням Національної ради зазначені компанії зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше