Три іноземні програми вилучено із переліку дозволених для ретрансляції в Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Три іноземні програми вилучено із переліку дозволених для ретрансляції в Україні

На засіданні 12 липня Національна рада вилучила телеканали «Wedding», «Jetix» та «Jetix Play» (юрисдикція Великої Британії) із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Відповідне рішення було ухвалено на підставі результатів моніторингу Національної ради, а також листів від правовласників компаній і регуляторного органу Великої Британії Ofcom.

Моніторинг іноземних програм за 2019 рік засвідчив, що телеканали «Wedding», «Jetix» та «Jetix Play»  не здійснюють мовлення на території України.

У відповідь на звернення Національної ради стосовно пояснення з’ясованих фактів правовласник телеканалу «Wedding», компанія CREAMDOVE LIMITED, повідомила, що відповідного мовника було ліквідовано. Компанія WALT DISNEY COMPANY LIMITED(THE), що є правовласником програм «Jetix» і «Jetix Play», також сповістила регулятор, що ці телеканали припинили мовлення. 

Регулятор Великої Британії Ofcom у відповідь на лист Національної ради поінформував про те, що не ліцензував суб’єктів із логотипами «Wedding», «Jetix» і «Jetix Play».

З огляду на з’ясовану інформацію, керуючись частиною другою статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і статтями 15, 17, 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», іноземні програми «Wedding», «Jetix» та «Jetix Play»  було вилучено з переліку дозволених для ретрансляції в Україні.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше