Три регуляторні акти Національної ради вже набули чинності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Три регуляторні акти Національної ради вже набули чинності

Вийшли друком чергові номери бюлетеня «Офіційний вісник України» від 7 березня 2012 року № 17 та від 12 березня 2012 року № 18. Відповідне повідомлення розміщено на сайті Міністерства юстиції України.
У бюлетені № 17 серед інших документів опубліковано рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 8 лютого 2012 року № 116 «Про затвердження Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті».
У бюлетені № 18 опубліковано такі регуляторні акти Національні ради, затверджені Міністерством юстиції України:• рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 14 грудня 2011 року № 2874 «Про внесення змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору»;• рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 8 лютого 2012 року № 114 «Про затвердження Положення про скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги».
Відповідно, опубліковані регуляторні акти набули чинності, вони розміщені на сайті Національної ради у пункті меню «Нормативні документи» / «Регуляторні акти Національної ради».
Довідково. «Офіційний вісник України» є офіційним виданням Міністерства юстиції України, відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 1996 року № 1207 «Про опублікування актів законодавства в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України».Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше