Триває реалізація Плану дій Ради Європи для України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Триває реалізація Плану дій Ради Європи для України

 


12 червня в Міністерстві закордонних справ України відбулося друге засідання Керівного комітету з імплементації Плану дій Ради Європи для України на 2011–2014 роки.


 


Учасниками засідання були представники Ради Європи, МЗС та залучених до реалізації  Плану дій органів державної влади України.


 


Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення в цьому заході представляли Лариса Мудрак, заступник голови Національної ради, представник України у Керівному Комітеті Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства, і Людмила Василенко, завідувач сектору міжнародних зв’язків Національної ради.


 


Учасники обговорили основні результати та виклики з реалізації Плану дій за період із липня 2012 року по червень 2013 року. Також був презентований  переглянутий варіант Плану дій Ради Європи для України на 2011–2014 роки.


 


Метою Плану дій є сприяння Україні у виконанні її зобов’язань як члена Ради Європи через забезпечення широкого спектру діяльності, спрямованої на надання допомоги в приведенні вітчизняного законодавства та практики його застосування у відповідність до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права та демократії.


 


Зокрема, Планом дій передбачено  медійний напрям роботи, а саме:  «Утвердження європейських стандартів в українському медійному середовищі», якому передував проект, що офіційно закінчився у грудні минулого року, та  «Утвердження європейських стандартів в українському медіа-середовищі, системі Інтернет-урядування та захисті даних».


 


Окреслюючи попередні напрацювання та подальші перспективи співпраці, Лариса Мудрак у своєму виступі зазначила: «Для успішності проектів необхідна гнучка комунікація, коли обидві сторони чітко відчувають можливості та формати для ефективної реалізації проектів».

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше