Цифрове мовлення в Рівному через обстріли вежі недоступне - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Цифрове мовлення в Рівному через обстріли вежі недоступне

14 березня у Рівному окупанти обстріляли телевежу Концерну РРТ. Її обладнання наразі відключене, ефірне цифрове мовлення тимчасово не доступне.

Фахівці Концерну РРТ працюють над тим, щоб відновити трансляцію українських телеканалів.

Нагадуємо, що крім ефірного мовлення, безкоштовно дивитися українські телеканали можна у такі способи:

  • На супутнику, де українські телеканали розкодовані. Доступ до мовлення безкоштовний. Для перегляду телебачення потрібен супутниковий ресивер і супутникова антена. 
  •  На Youtube. Більшість українських каналів мають власні канали на Youtube. Якщо у вас є швидкий інтернет, знайдіть у мобільному додатку або на вебсторінці на Youtube бажаний канал. Якщо швидкість інтернету невисока, оберіть в налаштуваннях відео нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео – якість – 360р або 480р – цього буде достатньо). 
  •  На ОТТ-сервісах. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення такод безкоштовний. Знайдіть бажаний канал у застосунку або на вебсторінці улюбленої платформи. 
  •  У Дії. Впевніться, що ваш застосунок оновлений.
  •  У кабельних мережах. Провайдери програмної послуги «Воля» і «Тріолан» відновили мовлення, переналаштувавши сигнали.
  •  Крім того, слухайте українське радіомовлення через інтернет-радіо: radioplayer.ua 

 Нині триває Національний телемарафон #UAразом: провідні національні телеканали «UA:Перший», «Рада», «1+1», «Україна», «ICTV», «СТБ», «Інтер», «Україна 24», «ТРК Київ» об’єднались задля того, щоб оперативно надавати глядачеві перевірену інформацію щодо війни в Україні.

 

Фото ukrtvr

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше