TVR і румунський Червоний Хрест зібрали для України понад 4 мільйони євро - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

TVR і румунський Червоний Хрест зібрали для України понад 4 мільйони євро

Цього тижня румунська бізнес-спільнота пожертвувала понад 4 мільйони євро грошима і товарами на допомогу українському народові. У прямому ефірі TVR1 у спеціальному випуску «Референдуму», представленому Юліаною Тудор і Міхаєм Редулеску, понад 40 компаній надали гуманітарні товари та гроші, щоб підтримати людей, які постраждали від війни в Україні.

У понеділок, 28 березня, о 21.10 на телеканалі TVR відбувся великий гуманітарний захід, організований у партнерстві з румунським Червоним Хрестом у рамках кампанії «Людяність не має кордонів», яку Червоний Хрест розпочав від початку широкомасштабної війни в Україні. Під час спеціального випуску «Референдуму», а також у період, що йому передував, бізнес-спільнота пожертвувала румунському Червоному Хресту не менше 4 134 000 євро у вигляді грошей і товарів на допомогу українським громадянам, які постраждали під бомбардуваннями мирних міст та змушені були покинути власні домівки.

Румуни за межами країни також були долучені цього акту людяності, організованому  з метою гуманітарної підтримки, завдяки одночасній трансляції  в понеділок увечері на  каналах TVR Moldova та TVR International.

Фото із сайту www.tvr.ro

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше