Дозвіл на тимчасове мовлення

ДОЗВІЛ НА ТИМЧАСОВЕ МОВЛЕННЯ

ЗАКОН ЩОДО ТИМЧАСОВИХ ДОЗВОЛІВ

7 грудня 2017 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України», яким узаконено поняття тимчасового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення і надання відповідних дозволів Національної ради замість ліцензій за заявковим принципом на позаконкурсних підставах.

Відповідно до пункту 1 частини 4 цього Закону території з особливим режимом мовлення – райони України, що межують з тимчасово окупованою територією України (Автономною Республікою Крим та містом Севастополем), райони Донецької і Луганської областей.  Перелік адміністративно-територіальних одиниць, в яких може здійснюватися тимчасове мовлення, був затверджений Кабінетом Міністрів України 10 травня 2018 року. 

 

ПОРЯДОК ВИДАЧІ ТА АНУЛЮВАННЯ ДОЗВОЛІВ НА ТИМЧАСОВЕ МОВЛЕННЯ

Відповідно до Закону регулятор розробив Порядок видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умови дозволу та порядок  здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу, який затверджено рішенням Національної ради від 01 березня 2018 року № 288 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 березня 2018 року за № 386/31838.

 

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ТИМЧАСОВОГО ДОЗВОЛУ

1. Супровідний лист, який викладається у довільній формі на офіційному бланку.

2. Заява про видачу дозволу на тимчасове мовлення встановленого зразка (Додаток до Порядку), в якій зазначається інформація про телерадіоорганізацію (найменування, місцезнаходження, логотип/позивні, контактна особа, контактні телефони, чинні ліцензії на мовлення) та інформація про наміри щодо тимчасового мовлення (населений пункт, область, вид мовлення, програмна концепція).

Заява про видачу дозволу на тимчасове мовлення подається на кожний населений пункт (частоту).

3. До Заяви компанія додає копію чинної ліцензії на мовлення, програмна концепція якої буде використовуватися на території з особливим режимом мовлення.

 

РІШЕННЯ ЩОДО ВИДАЧІ ТИМЧАСОВИХ ДОЗВОЛІВ

Назва документа
Рішення від 08.04.2021 № 386 Про видачу ТОВ «СОРОК ДЕВ’ЯТА ПАРАЛЕЛЬ», м. Київ (позивні: «Музичний твір (мелодія) з накладеним текстом «Радио 49 параллель наша музыка ваше удовольствие»), дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення
Завантажити .pdf
Рішення від 18.03.2021 № 313 Про видачу ТОВ «ТРК «УКРАЇНА», м. Маріуполь Донецької обл., (логотип: «УКРАЇНА»), дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на наступний період
Завантажити .pdf
Рішення від 11.03.2021 № 256 Про видачу ТОВ «ТРК «ДОНБАС ОНЛАЙН», м. Сєвєродонецьк Луганської області (позивні: «Донбас Онлайн»), дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення
Завантажити .pdf
Рішення від 25.02.2021 № 183 Про внесення змін до рішення Національної ради від 03.09.2020 № 1010 «Про видачу ГО «РАДІО КРИМСЬКИХ ГРОМАД», м. Київ (позивні: «Радіо Крим.Реалії»), дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення»
Завантажити .pdf
Рішення від 25.02.2021 № 182 Про видачу АТ «НСТУ», м. Київ (позивні: «Радіо «Промінь»), дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на наступний період
Завантажити .pdf
Заванатажити більше документів