У боях із російськими окупантами загинув відеооператор із Шостки Андрій Рева - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

У боях із російськими окупантами загинув відеооператор із Шостки Андрій Рева

Сумна звістка знову сколихнула медійну спільноту – 17 лютого у боях із рашистами загинув відеооператор, заступник директора з технічних питань Шосткинської телекомпанії «Телеком-Сервіс» Андрій Рева.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російських загарбників Андрій був у лавах ТРО, добровільно до війни пройшовши військову підготовку на курсах.

У середині лютого цього року поїхав на східний гарячий напрямок фронту. Через три дні у родину Героя прийшла страшна звістка: стрілець Андрій Рева загинув при виконанні військового обов’язку в бою за Україну, її свободу та незалежність.

Родом Андрій із Шостки Сумської області. Після закінчення Шосткинської загальноосвітньої школи вступив до місцевого профтехучилища на спеціальність «електромонтер». Подальшу освіту продовжив у Конотопському індустріально-педагогічному технікумі. Андрій з юності багато читав, захоплювався фотографуванням та відеозйомкою. Саме тому в подальшому обрав професію відеооператора, понад 18 років пропрацювавши в Шосткинській телерадіокомпанії «Телеком-Сервіс».

Національна рада висловлює свої співчуття рідним, друзям і колегам Андрія Реви. Світла пам’ять Герою!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше