У Чернігівській області підбито підсумки роботи інформаційної сфери за 9 місяців 2012 року - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У Чернігівській області підбито підсумки роботи інформаційної сфери за 9 місяців 2012 року

13 листопада ц.р. на розширеному засіданні колегії управління у справах преси та інформації облдержадміністрації підбито підсумки роботи інформаційної сфери Чернігівщини за 9 місяців поточного року. У засіданні колегії взяли участь представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернігівській області, керівники телерадіоорганізацій, друкованих засобів масової інформації, поліграфічних підприємств області.
На сьогодні в області здійснює мовлення 40 телерадіоорганізацій, усі вони мають ліцензії Національної ради. Триває скорочення мережі проводового радіомовлення. Нині в області лишилося менше 45 тисяч радіоточок, якими користуються жителі 160 із близько 1500 населених пунктів області. Більш реальним шляхом відновлення районного радіомовлення виглядає перехід до ефірних трансляцій в FM-діапазоні.Впровадження цифрового телерадіомовлення є одним із пріоритетних напрямків. У Чернігівській області трансляція телесигналу в цифровому стандарті DVB-T2 здійснюється через п’ятий мультиплекс Концерну РРТ із шести об’єктів у Чернігові, Бахмачі, Бобровиці, Ніжині, Прилуках, Холмах.

Нині вжито всіх необхідних заходів для забезпечення вчасно й у повному обсязі пільгових категорій громадян засобами приймання сигналів цифрового телебачення. Своєчасно було здійснено узагальнення списків громадян, які звернулися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення із відповідними заявами, та направлення їх до Держкомтелерадіо.Здійснюється робота з оперативного вирішення окремих проблемних питань, що виникають у процесі доставки телетюнерів адресатам, надаються відповіді роз’яснення.Представник Національної ради в Чернігівській області Леонід Мельник детально зупинився на роботі телерадіоорганізацій. Конструктивними були виступи редакторів Менської та Семенівської районних газет Олександра Назаренка та Катерини Дикої, директора Щорської районної друкарні Володимира Смоляка. Найактуальнішими виявилися питання організації оплати висвітлення діяльності виконавчої влади у ЗМІ, а також забезпечення юридичного супроводу діяльності комунальних ЗМІ.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше