У Дніпропетровській області припинено незаконну діяльність провайдера програмної послуги - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У Дніпропетровській області припинено незаконну діяльність провайдера програмної послуги

За зверненням представника Національної ради у Дніпропетровській області обласне управління МВС вжило відповідних заходів реагування щодо діяльності без відповідної ліцензії ПП «Нікс» у місті Солоному.

Моніторингом було зафіксовано ретрансляцію програм у багатоканальній мережі цього міста. Провайдер без дозвільних документів Національної ради надавав своїм абонентам доступ до 46 програм. Пропозицію привести діяльність у відповідність до чинного законодавства України власник ПП «Нікс» категорично відхилив, тому представник Національної ради 19 червня цього року звернувся до обласного управління МВС із повідомленням про факт надання цим суб’єктом господарювання програмних послуг без відповідних документів.

17 липня надійшла офіційна відповідь, що завдяки відповідним заходам Солонянського ВП ДВП ГУНП у Дніпропетровській області безліцензійну діяльність ПП «Нікс» припинено.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше