У Дніпропетровську розпочала роботу виїзна нарада-семінар представників Національної ради

19.09.2011

Сьогодні розпочала свою роботу виїзна нарада-семінар представників Національної ради в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі на тему: „Першочергові завдання Національної ради на нинішньому етапі розвитку вітчизняного телерадіопростору”.

Участь у заході беруть голова регуляторного органу Володимир Манжосов, заступник голови Лариса Мудрак, члени Національної ради Оксана ЄлмановаІрина ОпілатЄвген Баранов і Микола Фартушний, а також керівник апарату Валерій Межинський та керівники структурних підрозділів.

Серед основних питань галузі на нараді обговорюватимуться тема впровадження цифрового мовлення, проблемні питання здійснення моніторингу, проведення перевірок телерадіоорганізацій, вимоги та типові помилки під час підготовки телерадіоорганізаціями документів для отримання, продовження та переоформлення ліцензій, а також питання ефективності роботи представників Національної ради в регіонах.

В рамках заходу 26 листопада відбудеться також прес-конференція голови та членів Національної ради з керівниками телерадіоорганізацій Дніпропетровської області.

Захід відбувається за сприяння і на базі Дніпропетровського університету економіки і права імені Альфреда Нобеля.