У двох готелях на Хмельниччині припинено трансляцію обмежених для показу іноземних програм

07.07.2020

У готелях «ОК» у Шепетівці та «Леон» у Летичеві Хмельницької області адміністрація закладів припинила показ російських програм після того, як їм роз’яснили, що така ретрансляція є порушенням законодавчих вимог.

До представника Національної ради у Хмельницькій області надійшло звернення щодо ретрансляції недозволених для показу російських телеканалів у готелі «ОК» міста Шепетівки і готелі «Леон» міста Летичева. Інформація підтвердилася, представник Національної ради Олена Гавінська разом із правоохоронцями зафіксувала у першому закладі ретрансляцію семи іноземних телепрограм, стосовно яких встановлено обмеження щодо розповсюдження на території України: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24» (Российский информационный канал «Россия-24»), «НТВ-Мир», «Союз» (Православная телекомпания «Союз»), «ТНТ», «TBN» («Телерадиосеть Благих Новостей». У готелі «Леон» транслювалися три іноземні телепрограми, ретрансляція яких обмежена в Україні: «Россия-24» (Российский информационный канал «Россия-24»), «Russia Today TV» (RTTV), «TBN» («Телерадиосеть Благих Новостей»). Ці телеканали приймалися за допомогою супутникової антени.

Після проведення роз’яснювальної бесіди з адміністратором і власником готельних закладів ретрансляцію обмежених для показу телепрограм припинено. Робота представника Національної ради у Хмельницькій області щодо захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки триватиме й надалі.