У кабельних мережах України дозволено ретранслювати ще одну іноземну програму – «Hollywood HD» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У кабельних мережах України дозволено ретранслювати ще одну іноземну програму – «Hollywood HD»

На засіданні 20 серпня Національна рада внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, доповнивши його іноземною програмою «Hollywood HD». Це естонський телеканал фільмопоказу, який 24 години на добу транслює кінофільми виробництва європейських країн та США.

До Національної ради надійшло звернення від компанії ТОВ «Укруниверком», м. Київ, як суб’єкта інформаційної діяльності  України (дистриб’ютора) з проханням внести іноземний канал «Hollywood HD» до Переліку іноземних програм. Заявник також надав регулятору пакет підтверджувальних документів щодо діяльності каналу. Згідно з ними «Hollywood HD» має ліценцію на мовлення, видану естонським регулятором. Правовласник каналу – естонська компанія «Central Media Distribution OÜ». Правління ліцензіата розташоване на території Естонії й редакційні рішення стосовно розкладів програм приймаються на її території.

В інформації щодо програмного наповнення зазначено, що «Hollywood HD» – канал фільмопоказу, мова мовлення – російська. Його програма складається з кінофільмів виробництва європейських країн та США. Телеканал транслюється різними способами публічної передачі сигналу: супутниковим, кабельними каналами та за допомогою інтернету на територіях багатьох країн світу.

Вивчивши отриманий пакет підтверджувальних документів, а також проаналізувавши контент програмного наповнення «Hollywood HD», який компанія «Central Media Distribution OÜ» надала для моніторингу, Національна рада засвідчила, що європейський канал адаптований до вимог національного законодавства та відповідає положенням Європейської конвенції про транскордонне телебачення. У його ефірі не демонструються програми, які можуть завдати шкоди фізичному, психічному і моральному розвитку дітей і підлітків. Також мовник не транслює аудіовізуальні твори за участі осіб, які внесені до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України та ті, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій, що виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України. На підставі цього висновку регулятор ухвалив рішення, яким дозволив ретранслювати «Hollywood HD» в кабельних мережах України.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше