У кабельних мережах України з’явиться американський телеканал «Настоящее время» («Current Time») - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

У кабельних мережах України з’явиться американський телеканал «Настоящее время» («Current Time»)

28 липня Національна рада внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Своїм рішенням регулятор  дозволив здійснювати в Україні ретрансляцію телеканалу «Настоящее время» («Current Time»).

 «Current Time» – інформаційно-аналітичний телеканал, який є спільним проектом «Voice of America» та «Radio Free Europe/Radio Liberty».

За контент телеканалу відповідає BBG – Рада управлінців з питань мовлення, яка є незалежним федеральним урядовим відомством, що здійснює нагляд за всіма цивільними міжнародними ЗМІ Сполучених Штатів Америки. Саме вона звернулася до Національної ради з проханням дозволити розповсюдження в Україні телеканалу «Current Time». У своєму листі на адресу Національної ради виконавчий директор Джон Ф. Лансінг запевнив, що усі програми BBG дотримуються найвищих професійних стандартів  і принципів мовної журналістики.

Обсяг мовлення телеканалу – 24 години на добу. Мова програми – російська.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше