У Києві відбувається круглий стіл «25 років ВВС Україна: перевірка фактів тоді і зараз» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У Києві відбувається круглий стіл «25 років ВВС Україна: перевірка фактів тоді і зараз»

Сьогодні у Києві з нагоди святкування 25-річчя україномовної служби ВВС відбувається круглий стіл «25 років ВВС Україна: перевірка фактів тоді і зараз», у якому візьме участь перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк, яка свого часу була позаштатним кореспондентом ВВС.

Суспільний мовник Великої Британії ВВС упродовж багатьох років залишається еталоном професійності і дотримання журналістських стандартів. На його практиках виросло не одне покоління журналістів. ВВС є взірцем, до досвіду якого апелюють медіагравці всього світу. Нині цей досвід високоякісної журналістики розвинений і в Україні. Є велике сподівання, що й український суспільний мовник – НСТУ, який переживає своє становлення, незабаром стане прикладом дотримання всіх журналістських стандартів, гідним наслідування.

Об’єктивність, збалансованість, неупередженість, чітке відокремлення фактів від думок, ретельна перевірка достовірності інформації – ось чим завжди оперують журналісти ВВС. Саме одній із таких тем, а саме перевірці фактів, присвячений нинішній круглий стіл. Під час заходу журналісти обговорюють, як змінилися способи перевірки фактів і боротьби з фейковими новинами зі зміною інформаційних платформ. Дискусію, що відбуватиметься перед запрошеною аудиторією, ВВС Україна також транслюватиме у Facebook.

Учасниками круглого столу стануть голова Європейського департаменту Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс, головний редактор ВВС Україна Ніна Кур’ята і засновниця та перша голова Української служби Елізабет Робсон. Також у дискусії візьмуть участь українські журналісти з “Радіо Свобода”, проекту “Stop.Fake”, “Детектор Медіа”, Інституту масової інформації, проекту “Доступ до правди” та інших медіаорганізацій.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше