У Молдові заборонили російські і білоруські канали і телеканал «MIR» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

У Молдові заборонили російські і білоруські канали і телеканал «MIR»

Великі дистриб’ютори Молдови відключили деякі канали, що транслюються з Росії, Білорусі, а також програми компанії «MIR». За всіма дистриб’юторами російського телевізійного контенту пильно спостерігає Рада з питань аудіовізуальних послуг Республіки Молдови.

Рішенням Комітету з надзвичайних ситуацій Республіки Молдови від 2 березня № 5 призупинена трансляція програм тих країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, якою є Росія – про це повідомила очільниця молдовського медіарегулятора Ліліана Віту. Винятком є фільми і розважальні програми. Водночас програми ЄС, США і Канади вільні від заборони.

Це рішення також надає Раді з питань аудіовізуальних послуг право призупинити дію ліцензії провайдерів аудіовізуальних медіапослуг, а також дозволів на ретрансляцію дистриб’юторами на період надзвичайного стану (уведений Парламентом 24 лютого на 60 днів).

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше