У Національній раді відбулася робоча зустріч із розробниками Закону «Про медіа» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У Національній раді відбулася робоча зустріч із розробниками Закону «Про медіа»

9 лютого в Національній раді за участі експертів – розробників Закону України «Про медіа» відбулася робоча зустріч для розгляду і надання роз’яснень щодо питань, які виникли у працівників регулятора під час його вивчення. Ця зустріч – одна із серії заходів, які проводять медіаюристи з метою пояснення «філософії» і положень нового Закону задля належної його імплементації. У нараді взяли участь члени Національної ради і працівники апарату медіарегулятора.

На запитання відповідали медіаюристи Максим Дворовий, Тетяна Смірнова, Ігор Розкладай, Катерина Мяснікова.

Національна рада – державний орган, який за впровадженою медіареформою стає конвергентним і надалі опікуватиметься, окрім телеканалів, радіостанцій і провайдерів, також і друкованими, онлайн-медіа, медіа громад, публічними місцевими аудіовізуальними медіа, матиме право комунікувати з платформами спільного доступу до відео та інформації. Регулятор нині працює над нормативно-правовими актами, які мають бути розроблені на виконання Закону України «Про медіа». Його працівники досліджують, як на практиці будуть реалізовуватися прописані законодавством норми.

Член Національної ради Олександр Бурмагін, який входив до складу робочої групи з розробки Закону, зауважив, що завданнями сьогоднішньої зустрічі є: знайти відповідь на питання, що виникли; або знайти спільну правову позицію, як рухаємося далі з огляду на поставлені питання; або зафіксувати недоліки Закону, щоб надалі сформувати поправки до нього.

Під час наради обговорили аспекти ліцензування та реєстрації різних суб’єктів у сфері медіа, питання реєстрації, перереєстрації іноземних медіа, деякі нюанси подачі заяв, проведення моніторингів, особливості комунікації з суб’єктами медіа, питання співрегулювання тощо. Деякі питання потребують більш докладного розгляду, а тому будуть проведені додаткові консультації.

У разі якщо з’являтимуться ще запитання, розробники Закону готові провести подальші зустрічі для розгляду певних аспектів нового медіазаконодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше