У Національній раді відбувається ротація представників регулятора в областях

28.03.2019

28 березня призначено на посади представників Національної ради в Кіровоградській, Харківській областях та місті Києві, натомість  представників у Львівській і Чернівецькій області буде звільнено у зв’язку із закінченням терміну призначення їх на ці посади.

На посади представників Національної ради в місті Києві та Кіровоградській області подалися по 1 кандидатурі, претендентів на посаду представника регулятора в Харківській області було четверо.

За результатами конкурсу члени Національної ради проголосували за такі призначення:

  • місто Київ – Анастасія Скрипченко;
  • Кіровоградська область – Сергій Каракулін (він був представником Національної ради у попередній період);
  • Харківська область – Марія Андреас.

Відповідно до пункту 2 статті 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» представник Національної  ради в області  призначається  на  посаду на конкурсній основі терміном на чотири роки.

Через закінчення терміну призначення на посади члени Національної ради на засіданні також проголосували за звільнення представників у Львівській області – Петра Цеголка з 1 квітня і Чернівецькій області – Любов Нечипорук із 10 квітня цього року.  

Голова Національної ради  висловив вдячність Любові Нечипорук і Петру Цеголку за сумлінну працю та  виконання на високому професійному рівні службових обов’язків і підпише відповідний наказ про їх звільнення.

Раніше, 10 грудня  2018 року, з таких самих підстав було звільнено представника Національної ради в Кіровоградській області Сергія Каракуліна, 14 січня 2019 року – представника в Харківській області Євгена Маслова, а 28 січня – представника у Волинській області Степана Родича. Представник Національної ради у Києві звільнився за власним бажанням.

Незабаром у визначеному порядку відбудеться конкурс на  посади  представників у  Волинській, Львівській і Чернівецькій областях.