У Полтаві відбувся круглий стіл «Регіональне телерадіомовлення Полтавщини: перспективи розвитку»

13.11.2019

13 листопада, напередодні професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, в Полтавській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл «Регіональне телерадіомовлення Полтавщини: перспективи розвитку».  У ньому взяла участь представник Національної ради у Полтавській області Лілія Миронович.

Представники обласної влади привітали працівників галузі з професійним святом. Виступали керівники регіональних телерадіоорганізацій і пресслужб, науковці. До обговорення теми долучилася молодь і діти, що цікавляться майбутньою професією телерадіожурналіста.

Лілія Миронович  у своїй короткій доповіді розповіла про вимоги до сучасного контенту, наголосила на важливості дотримання стандартів журналістики.

Обговорення було цікавим і жвавим, використовувалися та пояснювалися різноманітні відеоматеріали. Вів захід заслужений журналіст України Анатолій Мішин. На тему змістового наповнення програм говорили також і депутат обласної ради Анатолій Ханко та начальник департаменту інформаційної діяльності та зв’язків із громадськістю Полтавської облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

Кращих працівників телерадіопростору Полтавщини було відзначено грамотами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та місцевої влади.