У ще одному готелі на Прикарпатті припинено трансляцію російських інформаційних каналів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У ще одному готелі на Прикарпатті припинено трансляцію російських інформаційних каналів

За результатами роз’яснювальної бесіди представника Національної ради в Івано-Франківській області із власницею готелю «Зорепад», що у смт Заболотові Снятинського району Івано-Франківської області, показ у цьому закладі обмежених для ретрансляції в Україні російських телевізійних каналів припинено.

21 вересня до представника Національної ради в Івано-Франківській області надійшла скарга від мешканця м. Києва, який наприкінці вересня зупинявся в готелі, що в його номерах є можливість дивитися російські телеканали «НТВ», «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24», «Russia Today». Ці канали поширювалися із супутника.

Після розмови із власницею готелю нею була дана вказівка адміністрації закладу унеможливити прийом зазначених російських програм.

Це другий за останній час випадок із припинення показу в готельних закладах на Івано-Франківщині програм російських телеканалів. Національна рада оперативно реагує на таку інформацію.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше