У Східниці Львівської області виявлено і припинено ретрансляцію російських програм - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У Східниці Львівської області виявлено і припинено ретрансляцію російських програм

Національна рада зафіксувала факт ретрансляції російських програм у готелі «Вілла Алеся» у смт Східниці Львівської області та разом із правоохоронними органами провела роз’яснювальну співбесіду з представниками адміністрації цього закладу. Наразі ретрансляція російських телеканалів припинена.

Регулятор отримав скаргу від відвідувача готелю «Вілла Алеся» про трансляцію в цьому громадському закладі телепрограм «НТВ МИР», «ТНТ», «Россия 24» і «РТР Планета», щодо яких встановлено обмеження для розповсюдження на території України.

5 липня  2022 року працівник секретаріату представника Національної ради України у Львівській області спільно з фахівцями Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області департаменту кіберполіції Національної поліції України відвідали готель і промоніторили програми в готельному номері.

Серед телеканалів, які мали змогу переглядати відвідувачі готелю, були російські «НТВ МИР» і «ТНТ», а також низка інших програм, які не внесені до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України.

До відома керівництва закладу було доведено інформацію, що показ російських пропагандистських телеканалів є неприпустимим, бо не лише ображає громадян країни, в якій росія веде жорстоку війну, а й порушує вимоги чинного українського законодавства. Після цього ретрансляцію цих програм було негайно вимкнено.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше