У складі робочої групи для опрацювання документів про структуру власності ліцензіатів відбулися зміни - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У складі робочої групи для опрацювання документів про структуру власності ліцензіатів відбулися зміни

Керуючись нормами Законів України «Про телебачення і радіомовлення» та «Про Національну раду України з питань телебачення  і радіомовлення» на засіданні регуляторного органу 25 березня ухвалено рішення про внесення змін до складу постійної робочої групи для опрацювання відомостей та документів про структуру власності телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги. Зокрема, у її складі змінено двох членів. Головою робочої групи визначено першого заступника голови Національної ради Валентина Коваля.

Склад робочої групи на чолі з Уляною Фещук було затверджено рішенням Національної ради від 04.07.2019 № 667. У зв’язку з тим, що 4 березня 2020 року Уляна Фещук припинила повноваження члена Національної ради, а її помічник-консультант Валентина Александрова завершила роботу в Національній раді, їх виведено зі складу робочої групи.

Натомість до складу робочої групи увійдуть перший заступник голови Національної ради Валентин Коваль, який очолить робочу групу, та помічник-консультант члена Національної ради Галина Танчак.

Національна рада нагадує телерадіоорганізаціям і провайдерам програмної послуги, що відповідно до статті 12, частини другої статті 59, частини дев’ятої статті 40 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності, затвердженого рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 21.01.2016 № 2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.02.2016 за № 251/28381 (із змінами), суб’єкти інформаційної діяльності подають звіт за 2020 рік про свою структуру власності до 31 березня 2021 року.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше