У Сумах вивчили наявність цифрових тюнерів у торговельних мережах і попит на них - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

У Сумах вивчили наявність цифрових тюнерів у торговельних мережах і попит на них

Тимчасовий виконувач обов’язків голови Сумської облдержадміністрації Вадим Акпєров 21 серпня зустрівся із представниками найбільших торговельних мереж побутової техніки Сум, щоб обговорити прогнозоване зростання попиту населення на цифрові приймачі.

Моніторинг асортименту цифрових приймачів у торговельних мережах Сумської області підтвердив, що наразі магазини не встигають за попитом. Представник одного з найбільших магазинів побутової техніки розповів, що ще два тижні тому у наявності було 250 приладів, і вже всі вони розпродані.

Учасники наради дійшли згоди докласти максимум зусиль, щоб забезпечити населення обладнанням для прийому сигналу телебачення у стандарті DVB-T2. Наразі магазини просять поставників відправляти такий затребуваний товар авіасполученням, щоб якнайшвидше виставити його на прилавки. Водночас вони запевняють споживачів, що це не вплине на вартість приймачів.

Представники торговельних мереж повідомили, що до кінця тижня у Суми надійде велика партія таких приладів вартістю 400 –  450 гривень залежно від модифікації. Вони розповіли також, що наразі у продажу наявні сучасні телевізори за ціною від 3,5 тисяч гривень з уже вмонтованим тюнером.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше