У телевізійному просторі України з’являться два нові канали – про світ комп’ютерних ігор і паралімпійський спорт - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У телевізійному просторі України з’являться два нові канали – про світ комп’ютерних ігор і паралімпійський спорт

17 червня Національна рада видала ліцензії на мовлення двом новим компаніям – ПП «Віва Групс», м. Чернівці, що має намір незабаром запустити інтерактивний телеканал «PING» про комп’ютерні ігри, та  «ТРК «Е-лімпік», м. Київ,  що транслюватиме спортивно-інформаційн канал «EQUAL EQUALYMPIC» про паралімпійський рух у країні.

Під час засідання директор ПП «Віва Групс» Ігор Кузьмін розказав, що телеканал стане «одним із перших у світі розважальних телеканалів, який буде транслювати комп’ютерні ігри». У програмах телеканалу розповідатимуть про здоровий спосіб життя, передаватимуть музику, лайфхаки, навчальні програми про проходження ігр, показуватимуть кіберспортивні змагання тощо.

Крім того, телеканал планується як інтерактивний, адже контактуватиме зі спільнотою, яка дивитиметься його через соціальні мережі й медіа.

За словами директора компанії, це – суто комерційний проєкт. Він будуватиметься як ОТТ-платформа, водночас є наміри надавати права на ретрансляцію кабельним операторам.

Прямим власником супутникового каналу «EQUAL EQUALYMPIC» є Підприємство об’єднання громадян (релігійної організації, профспілки) «Телерадіокомпанія «Е-лімпік», тобто громадська організація «Спортивна федерація незрячих України». На телеканалі транслюватимуться спортивні програми про паралімпійський рух в Україні і спортивні трансляції паралімпійських ігр. За словами представників телеканалу Катерини Неманіхіної і Євгена Дорошенка, найближчі змагання паралімпійців відбудуться 24 серпня цього року. Тож українські глядачі матимуть змогу вболівати за своїх спортсменів.

Обидві компанії отримають ліцензії з терміном дії 10 років.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше